Środa 23.05.2018

Strona informująca o udziale naszych uczniów w wydarzeniach kulturalno-oświatowych organizowanych dla klas 1-8 uczniów naszej szkoły - Zapraszamy do zapoznania się z wynikami uczestników

KONKURS „PICTURE DICTIONARY” -konkurs plastyczny

Na przełomie listopada i grudnia 2017 w klasach I-III odbył się konkurs plastyczny
z języka angielskiego „Picture Dictionary”. Organizatorami byli nauczyciele języka angielskiego: Karolina Górska i Jacek Orlikowski. Zasady konkursu były proste należało wykonać pracę plastyczną obrazującą znaczenie wybranego słowa  w  j. angielskim, na przykład słowo COFFEE, wykonane z ziaren kawy lub SHELL, wykonane z muszelek. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ zostało na niego złożone ponad 100 prac.

więcej zdjęć w galerii -zajrzyj:)

Dzieci oraz rodzice wykazali się dużą kreatywnością w tworzeniu prac. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do wspólnego wykonania prac z rodzicami, zapoznanie z techniką plastyczną ułatwiającą naukę słówek w języku obcym oraz dobra zabawa. Zwieńczeniem konkursu była wystawa prac na korytarzu przy bibliotece.

W konkursie wyróżnieni zostali :

-Małgosia Piłkowska 3F,

-Piotr Musianek 1A,

-Mateusz Uciński 3D,

-Oliwia Sikorska 3H,

-Weronika Lichota 2C,

-Piotr Rumiński 3F,

-Ola Ciemniewska 1A,

-Franek Zawierucha 3I,

-Ala Tarnowska 1A,

-Weronika Rutkowska 3F,

-Jagoda Kanty 1B,

-Oliwia Kowalska 3E,

-Kornelia Strzałka 1C,

-Patrycja Wilkowska 3J,

-Wiktor Borek 3G.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym oraz pozostałym uczestnikom
56ki i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Karolina Górska, Jacek Orlikowski