Czwartek 25.04.2024

Strona informująca o udziale naszych uczniów w wydarzeniach kulturalno-oświatowych organizowanych dla klas 1-8 uczniów naszej szkoły - Zapraszamy do zapoznania się z wynikami uczestników

Konkurs Układania kostki Rubika na czas

W dniu 27 lutego odbył się w naszej szkole etap dzielnicowy konkursu „Układania kostki Rubika na czas”.
    Wzięło w nim dział 11 uczestników z 6 bemowskich szkół podstawowych.
    Walczyli oni o tytuł Bemowskiego Mistrza układania kostki Rubika. Bezkonkurencyjny okazał się uczeń SP 82 Mateusz Opala z czasem poniżej 20 sekund! (dokładnie 0:19:31).
    Serdecznie Gratulujemy !
    Na drugim miejscu uplasował się Aleksander Zeneli także SP82. Trzecie miejsce zajął uczeń czwartej klasy naszej

szkoły Stanisław Uryga.
    Zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłej edycji układania kostki Rubika na czas.

Organizatorzy.
    obejrzyj fotorelację w naszej Galerii:)

zobacz film jak Mateusz Opala z czasem poniżej 20 sekund! (dokładnie 0:19:31) układa kostkę Rubika -WARTO:)