Sobota 20.04.2024

INFORMACJE OGÓLNE na ROK SZKOLNY 2019/2020

Spotkanie szkoleniowe dla Rodziców dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich (odpowiedzialność w świetle ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich).

Szanowni Państwo, Rodzice naszych Uczniów,
    Uprzejmie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dla Rodziców dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich (odpowiedzialność w świetle ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich).
    Spotkanie odbędzie się 20.03.2018 (wtorek) w godz. 17.00-18.00 na stołówce szkolnej.
    Szkolenie jest dedykowane szczególnie Rodzicom Uczniów klas 6 i 7 z uwagi na wiek dzieci, który sankcjonuje ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich.
    Spotkanie poprowadzi strażniczka miejska – Pani Katarzyna Noskiewicz, która na co dzień realizuje zajęcia profilaktyczne także na terenie naszej szkoły dla naszych Uczniów.
    To bardzo istotny temat w edukacji rodzicielskiej.

Serdecznie zapraszamy,
    Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 316