MENU GŁÓWNE

PARTNERZYŚroda 23.01.2019

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

Dzielnicowy Konkurs Multimedialny dla Szkół Podstawowych pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem” adresowanego do uczniów z  klas  I- VII.

Bezpieczna przygoda z Internetem
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr  82 im. Jana Pawła II w Warszawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji  Dzielnicowego Konkursu Multimedialnego dla Szkół Podstawowych pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem” adresowanego do uczniów z  klas  I- VII.
   VII odsłona konkursu organizowanego przez naszą szkołę ma na celu wspólnie z Państwem przygotować dzieci i młodzież do świadomego korzystania z ogólnodostępnej sieci jaką jest Internet.
   Serdecznie zapraszamy uczniów do zaprezentowania pozytywnego lub negatywnego wpływu Internetu na człowieka XXI wieku, uzmysłowienia innym odbiorcom konieczności dokonywania właściwych wyborów i konieczności rozważnego korzystania z osiągnięć współczesnej techniki.
 
Szczegółowe informacje u nauczycieli informatyki.