Uczniowie naszej szkoły:
Jakub Domański – kl. 8b
Kamil Grzesiak – kl. 8c
Jakub Kołodziejewski – kl. 7a
zdobyli I miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Wiedzy
„Bezpieczna przygoda z Internetem”
Uczniom serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy do udziału w konkursie
"Learn or Not to Learn English"
1. Napisz, zrób plakat lub mapę myśli.
2. Użyj języka angielskiego.
3. W tym konkursie liczy się twoja kreatywność i ciekawe ujęcie tematu
4. Prace w formie papierowej lub elektronicznej
(prześlij na chmurę - Joanna Łukawska) lub oddaj nauczycielowi angielskiego do 22 maja
5. Robiąc mapę myśli możesz skorzystać z https://coggle.it/
MAMY SUKCES!
Uczniowie naszej szkoły są laureatami Dzielnicowego Konkursu Multimedialnego
„Bezpieczna przygoda z Internetem”:
Aleksandra Gawkowska, kl. 4a – II miejsce
Magdalena Pawlik, kl. 5a – II miejsce
Jakub Kołodziejewski, kl. 6a – II miejsce
oraz zespół uczniów kl. 7:
Karolina Malec, Jakub Domański i Bartosz Wróblewski z kl. 7b – III miejsce.
NAGRODZONYM UCZNIOM GRATULUJEMY!
W dniu 27 lutego odbył się w naszej szkole etap dzielnicowy konkursu „Układania kostki Rubika na czas”.
Wzięło w nim dział 11 uczestników z 6 bemowskich szkół podstawowych.
Walczyli oni o tytuł Bemowskiego Mistrza układania kostki Rubika. Bezkonkurencyjny okazał się uczeń SP 82 Mateusz Opala z czasem poniżej 20 sekund! (dokładnie 0:19:31).
Serdecznie Gratulujemy !
Na drugim miejscu uplasował się Aleksander Zeneli także SP82. Trzecie miejsce zajął uczeń czwartej klasy naszej
szkoły Stanisław Uryga.
Zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłej edycji układania kostki Rubika na czas.
Organizatorzy.
obejrzyj fotorelację w naszej Galerii:)
http://zsp6.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=727
zobacz film jak Mateusz Opala z czasem poniżej 20 sekund! (dokładnie 0:19:31) układa kostkę Rubika -WARTO:)
Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji w Szkole Podstawowej nr 316 w Warszawie obchodzony był w dniach 16 - 20.10. 2017r. i przebiegał pod hasłem: Uczeń z dysleksją też czyta książki. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas 1-7. Koordynatorem działań w klasach młodszych była pani Aneta Hynowska-specjalista terapii pedagogicznej i nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, a w klasach starszych pani Iwona Mastalerz – specjalista terapii pedagogicznej i nauczyciel języka polskiego.
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego
„ Jesienne nastroje ”,
który odbył się w naszej szkole w październiku.
Nagroda:
Zuzanny Kuźmitowicz kl 4f
Sandra Nowińska kl 7c
Mariusz Rok kl 7c
Wyróżnienie:
Magdalena Pawlik kl 4a
Inga Turek kl 5b
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH M. ST. WARSZAWY „MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA”
W etapie dzielnicowym naszą szkołę będą reprezentowali 29.03.2017 r. uczniowie:
1. Filip Macikiewicz – klasa 3c
2. Łukasz Musianek - klasa 3a
Życzymy powodzenia
Naszą szkołę w finałowych rozgrywkach 5 kwietnia 2017 r. będą reprezentowali uczniowie klasy 3a:
Konrad Kazimierski
Karol Moczarski
Łukasz Musianek
Życzymy powodzenia