Niedziela 23.09.2018

Gala finałowa Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach

Z radością informujemy, że nasi uczniowie: Karolina Grzegorzewska z klasy 6d i Mariusz Rok z klasy 7c zostali zaproszeni przez organizatorów do udziału w gali finałowej Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach zainicjowanego przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Biuro Edukacji.

Gratulujemy im tego wyróżnienia i zapraszamy wszystkich uczniów do startu w konkursie w kolejnym roku szkolnym. Na uroczystości było naprawdę "galowo" i ciekawie! Uczestnicy otrzymali prezenty od organizatorów w dowód uznania dla ich starań w konkursie.

08.06.2018 08:50 | więcej »
  • Wyróżnienie w konkursie dzielnicowym

Z radością informujemy, że nasz Uczeń z kl. 5a – Kuba Pulit – otrzymał wyróżnienie w dzielnicowym konkursie profilaktycznym „Nie ma dzieci, są ludzie”.

Ideą konkursu była nauka i promowanie zachowań przeciwstawiania się przemocy szczególnie tej ukierunkowanej w stronę najmłodszych, prawie dziecka do szacunku oraz wyrażenie dezaprobaty wobec łamania podstawowego prawa dziecka – prawa do szacunku.

Serdecznie gratulujemy Kubie!

Zobacz zdjęcia z gali wręczenia nagród i wyróżnień:

16.02.2018 14:15 | więcej »
  • Laureat w konkursie zawodoznawczym – III miejsce
    Z radością informujemy, że Sebastian Czupryn z kl. 4d został laureatem III miejsca w dzielnicowym  konkursie fotograficznym „Zawody zatrzymane w obiektywie” (III edycja).
    Gratulujemy serdecznie!
    Zobacz link do galerii z wystawy zdjęć nagrodzonych w konkursie:
    16.02.2018 09:41 | więcej »
  • II Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”

Prace konkursowe w formacie A3 (dowolna technika plastyczna) opisane zgodnie ze wskazówkami zawartymi w regulaminie konkursu i podpisanym przez Rodziców oświadczeniem (wzór w załączniku)

należy składać najpóźniej do 28.02.2018 (środa) do godz. 12.00 w gabinecie nr 211 na II piętrze u pedagoga szkolnego – Anny Frindt-Bajson, która jest szkolnym koordynatorem ds. doradztwa zawodowego.

zgoda rodziców -formularz - kliknij link aby pobrać: zgoda_konkurs_szkoly_podstawowe_2016.doc

31.01.2018 10:06 | więcej »

Zobacz więcej z tego wydarzenia w naszej galerii - kliknij ikonkę aparatu:

08.01.2018 23:31 | więcej »
  • KONKURS „NIE MA DZIECI – SĄ LUDZIE”

Informacja !
    Prace konkursowe należy złożyć u pedagoga szkolnego - Anny Frindt-Bajson - w pokoju nr 211 na II piętrze razem z podpisanym przez Uczestnika i jego Rodzica oświadczeniem najpóźniej do 30.11.2017 (czwartek) do godz. 12.00.

Zapraszamy do udziału w konkursie po zapoznaniu się z załączonym regulaminem.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Frindt-Bajson
    REGULAMIN KONKURSU- zapoznaj się- Kliknij link:
    REGULAMIN-KONKURSU-Nie-ma-dzieci-sa-ludzie-1.docx

16.11.2017 00:05 | więcej »
  • III  BEMOWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY  „ZAWODY ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE”

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 w roku szkolnym 2017/2018 zaprasza uczniów szkół bemowskich do udziału w trzeciej edycji konkursu  Zawody zatrzymane w obiektywie”

Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego, twórczego konstruowania własnej kariery zawodowej. Spojrzenie przez obiektyw na współczesny rynek pracy, zawody, maszyny i ludzi.

Czas trwania konkursu: październik 2017  –   luty 2018 r.

UWAGA !

Prace konkursowe (maksymalnie 3 zdjęcia na opisanych płytach CD – rozdzielczość zdjęcia minimum 1500x2100 pikseli) oraz załączniki (zgody i oświadczenie), proszę składać u szkolnego koordynatora ds. doradztwa zawodowego - pedagoga szkolnego – Anny Frindt-Bajson – w nieprzekraczalnym terminie do 24.11.2017 (piątek) w gabinecie nr 211 na II piętrze.

Regulamin konkursu -kliknij linkkonkurs_fotograficzny-_regulamin_zalaczniki.doc

23.10.2017 09:36 | więcej »
  • I Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach Dla Szkół Podstawowych „Mój wymarzony zawód”
    Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego działajace w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń zwani dalej Organizatorem zapraszają uczniów szkół podstawowych m. st. Warszawy do udziału w
    konkursie wiedzy o zawodach: „Mój wymarzony zawód”.
    Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego konstruowania własnej kariery zawodowej.
    Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału
    w konkursie!

Przyjmowanie prac konkursowych wraz z podpisaną zgodą rodziców do 12.04.2017 w gabinecie 110 na I piętrze u pedagoga szkolnego-koordynatora ds. doradztwa zawodowego - Pani Anny Frindt-Bajson. Zapraszamy uczniów klas V i VI do udziału :-)

FORMULARZ ZGODA RODZICÓW  KLIKNIJ -