MENU GŁÓWNE

PARTNERZYŚroda 23.01.2019

KONKURSY

 • V Warszawski Konkursu Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”

  Zapraszamy Uczniów do kolejnej edycji Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód” organizowanego przez Centrum Doradztwa Zawodowego w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

  W tym roku wymarzony zawód powinien zostać przedstawiony przez ucznia w jednej z wybranych przez niego form: film, prezentacja lub komiks (koniecznie należy zapoznać się z informacjami zawartymi w regulaminie konkursu).

  Uprzejmie prosimy o składanie opisanych zgodnie z wymogami organizatora prac i oświadczeń u pedagoga szkolnego, koordynatora ds. doradztwa zawodowego – Pani Anny Frindt-Bajson – w gabinecie nr 211 na II piętrze do godz. 10.00 do 21.02.2019 (czwartek).

   

  Zachęcamy wszystkich Uczniów do wspólnej zabawy

  regulamin .pdf

  metryczka do konkursu .pdf

  21.01.2019 11:50 | więcej »
 • IV BEMOWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZAWODY ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE”

  IV BEMOWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

  „ZAWODY ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE”

  Prace konkursowe (maksymalnie 3 zdjęcia – wywołane w formacie 15x21 oraz załączniki (zgody i oświadczenie), proszę składać u szkolnego koordynatora ds. doradztwa zawodowego - pedagoga szkolnego – Anny Frindt-Bajson – w nieprzekraczalnym terminie do 13.02.2019 (środa) w gabinecie nr 211 na II piętrze.

   

  Druki-wzory zaświadczeń i zgody są do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce Aktualności lub w zakładce Pomoc psychologiczno-pedagogiczna – Konkursy oraz Doradztwo zawodowe oraz na stronie internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20 –

  www.ppp20.pl

  03.01.2019 12:01 | więcej »
 • Tydzień Przedsiębiorczości "Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości"
  "Zawody moich dziadków, moich rodziców oraz mój wymarzony zawód"

  W dniach 12 -18 listopada obchodziliśmy w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 zorganizowała  z tej okazji wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. 
  Dzieci w świetlicy szkolnej oraz na zajęciach w klasach wykonały prace na wyżej wymieniony temat.  


  05.12.2018 12:19 | więcej »
 • Gala finałowa Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach

  Gala finałowa Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach

   

  Z radością informujemy, że nasi uczniowie: Karolina Grzegorzewska z klasy 6d i Mariusz Rok z klasy 7c zostali zaproszeni przez organizatorów do udziału w gali finałowej Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach zainicjowanego przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Biuro Edukacji.

  Gratulujemy im tego wyróżnienia i zapraszamy wszystkich uczniów do startu w konkursie w kolejnym roku szkolnym. Na uroczystości było naprawdę "galowo" i ciekawie! Uczestnicy otrzymali prezenty od organizatorów w dowód uznania dla ich starań w konkursie.
   

  08.06.2018 08:50 | więcej »
 • Wyróżnienie w konkursie dzielnicowym

  Z radością informujemy, że nasz Uczeń z kl. 5a – Kuba Pulit – otrzymał wyróżnienie w dzielnicowym konkursie profilaktycznym „Nie ma dzieci, są ludzie”.

  Ideą konkursu była nauka i promowanie zachowań przeciwstawiania się przemocy szczególnie tej ukierunkowanej w stronę najmłodszych, prawie dziecka do szacunku oraz wyrażenie dezaprobaty wobec łamania podstawowego prawa dziecka – prawa do szacunku.

   

  Serdecznie gratulujemy Kubie!

   

  Zobacz zdjęcia z gali wręczenia nagród i wyróżnień:
  https://www.bemowo.waw.pl/zdrowie/galerie-zdjec/nggallery/zdrowie/Fina%C5%82-konkursu-Nie-dzieci---s%C4%85-ludzie/?q=/zdrowie/galerie-zdjec

  16.02.2018 14:15 | więcej »
 • Laureat w konkursie zawodoznawczym – III miejsce
  Z radością informujemy, że Sebastian Czupryn z kl. 4d został laureatem III miejsca w dzielnicowym  konkursie fotograficznym „Zawody zatrzymane w obiektywie” (III edycja).
  Gratulujemy serdecznie!
  Zobacz link do galerii z wystawy zdjęć nagrodzonych w konkursie:
  http://ppp20.pl/galeria-konkursu-fotograficznego/
  16.02.2018 09:41 | więcej »
 • II Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”

  Prace konkursowe w formacie A3 (dowolna technika plastyczna) opisane zgodnie ze wskazówkami zawartymi w regulaminie konkursu i podpisanym przez Rodziców oświadczeniem (wzór w załączniku)

  należy składać najpóźniej do 28.02.2018 (środa) do godz. 12.00 w gabinecie nr 211 na II piętrze u pedagoga szkolnego – Anny Frindt-Bajson, która jest szkolnym koordynatorem ds. doradztwa zawodowego.

  zgoda rodziców -formularz - kliknij link aby pobrać: zgoda_konkurs_szkoly_podstawowe_2016.doc
   

  31.01.2018 10:06 | więcej »
 •                          

  Zobacz więcej z tego wydarzenia w naszej galerii - kliknij ikonkę aparatu:


   


   
  08.01.2018 23:31 | więcej »
 • KONKURS „NIE MA DZIECI – SĄ LUDZIE”

  Informacja !
  Prace konkursowe należy złożyć u pedagoga szkolnego - Anny Frindt-Bajson - w pokoju nr 211 na II piętrze razem z podpisanym przez Uczestnika i jego Rodzica oświadczeniem najpóźniej do 30.11.2017 (czwartek) do godz. 12.00.

  Zapraszamy do udziału w konkursie po zapoznaniu się z załączonym regulaminem.
   

  Pozdrawiam serdecznie,

  Anna Frindt-Bajson
  REGULAMIN KONKURSU- zapoznaj się- Kliknij link:
  REGULAMIN-KONKURSU-Nie-ma-dzieci-sa-ludzie-1.docx

   
  16.11.2017 00:05 | więcej »
 • III BEMOWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZAWODY ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE”

  Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 w roku szkolnym 2017/2018 zaprasza uczniów szkół bemowskich do udziału w trzeciej edycji konkursu  Zawody zatrzymane w obiektywie”

  Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego, twórczego konstruowania własnej kariery zawodowej. Spojrzenie przez obiektyw na współczesny rynek pracy, zawody, maszyny i ludzi.

  Czas trwania konkursu: październik 2017  –   luty 2018 r.

   

  UWAGA !

  Prace konkursowe (maksymalnie 3 zdjęcia na opisanych płytach CD – rozdzielczość zdjęcia minimum 1500x2100 pikseli) oraz załączniki (zgody i oświadczenie), proszę składać u szkolnego koordynatora ds. doradztwa zawodowego - pedagoga szkolnego – Anny Frindt-Bajson – w nieprzekraczalnym terminie do 24.11.2017 (piątek) w gabinecie nr 211 na II piętrze.

   

  Regulamin konkursu -kliknij linkkonkurs_fotograficzny-_regulamin_zalaczniki.doc

  23.10.2017 09:36 | więcej »
 • I Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach Dla Szkół Podstawowych „Mój wymarzony zawód”
  Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego działajace w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń zwani dalej Organizatorem zapraszają uczniów szkół podstawowych m. st. Warszawy do udziału w
  konkursie wiedzy o zawodach: „Mój wymarzony zawód”.
  Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego konstruowania własnej kariery zawodowej.
  Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału
  w konkursie!

  Przyjmowanie prac konkursowych wraz z podpisaną zgodą rodziców do 12.04.2017 w gabinecie 110 na I piętrze u pedagoga szkolnego-koordynatora ds. doradztwa zawodowego - Pani Anny Frindt-Bajson. Zapraszamy uczniów klas V i VI do udziału :-)

   FORMULARZ ZGODA RODZICÓW  KLIKNIJ - 

  Dodatkowych informacji udzielają:
  Joanna Odzeniak: Biuro Edukacji Urzędu m. st. Warszawy e – mail: jodzeniak@um.warszawa.pl tel.: 22 443 35 07
  Małgorzata Polkowska: WCIES e-mail: malgorzata.polkowska@wcies.edu.pl tel.: 
  600-778-185
  31.03.2017 16:09 | więcej »