Wtorek 22.01.2019

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

• Bal karnawałowy

DRODZY  RODZICE!

W  ZWIĄZKU  Z OGŁOSZONĄ  ŻAŁOBĄ  NARODOWĄ
    BAL   KARNAWAŁOWY
    ZOSTAŁ  PRZENIESIONY
    NA 12 lutego 2019 roku

Dyrekcja ZSP nr 6

17.01.2019 19:42 | więcej »
  • Dyżur wakacyjny
    Informujemy, iż nasze przedszkole dyżuruje w wakacje w terminie:  1-12 lipca 2019 roku.
    Poniżej szczegółowy link z Biura Edukacji.

09.01.2019 12:29 | więcej »
  • Zebranie podsumowujące I semestr

Zebranie z Rodzicami odbędzie się 20 lutego 2019 roku o godzinie 18:00. Zebranie rozpocznie się spotkaniem z Panią Dyrektor na holu w części parterowej przedszkola.

09.01.2019 07:38 | więcej »
  • Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci 5-6-letnich  na spotkanie z psychologiem - Panią Magdą Kabatą, które odbędzie się
    9 stycznia 2019 roku o godzinie 18:00 w  parterowej części przedszkola- wejście od ulicy Klemensiewicza

Temat spotkania: „Gotowość dziecka do rozpoczęcia nauki w szkole”

03.01.2019 09:12 | więcej »
  • Góra Grosza
    Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
    Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019 roku.

Korzyści z uczestnictwa szkoły lub przedszkola w akcji:

• Efekt wychowawczy – uświadomienie uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
    • Efekt integracyjny – możliwość przeprowadzenia wspólnego przedsięwzięcia nauczycieli i uczniów na rzecz potrzebujących dzieci.
    • Efekt prestiżowy – możliwość włączenia się w wielką ogólnokrajową inicjatywę na rzecz dzieci z opieki zastępczej.

Przypominamy, że akcja ma również charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem, nagrodzone zostaną szkoły/przedszkola, które zbiorą najwięcej groszy w całej Polsce oraz w każdym województwie.

27.12.2018 14:36 | więcej »
  • Zbiórka baterii i nakrętek plastikowych

ZBIÓRKA BATERII

W naszym Przedszkolu prowadzona jest całoroczna zbiórka baterii. Pojemniki, w których można zostawiać wyczerpane akumulatory są oznaczone i znajdują się przy obu wejściach do placówki. Zebrane w ten sposób baterie będą włączone do akcji „Moje miasto bez elektrośmieci” i wymienione na punkty Funduszu Oświatowego, za które otrzymamy bezpłatne pomoce dydaktyczne dla naszego Przedszkola.
                                          Zachęcamy do udziału!

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

PLASTIKOWYCH

W naszym Przedszkolu prowadzona jest również całoroczna zbiórka nakrętek plastikowych. Zbieramy je, by pomóc w powrocie do zdrowia Joasi-podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Prosimy o zostawianie zebranych korków w wyznaczonych miejscach znajdujących się przy obu wejściach do Przedszkola.

POMAGAJMY!

28.11.2018 21:12 | więcej »
  • Moje miasto bez elektrośmieci”- Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal -zapraszamy Rodziców do uczestnictwa

Szanowni Państwo
    "Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i  wyposażenie sal.

Wystarczy, że przyniesiecie elektrośmieci, które macie w domu na naszą zbiórkę. Otrzymamy za nie kupony Funduszu Oświatowego, które wymienimy na pomoce.

Bardzo prosimy o zgłaszanie na e-maila pszczolki-grupa@wp.pl sprzętu, który chcieliby Państwo przekazać na naszą zbiórkę.
    Prosimy o wpisywanie w  e-mailu rodzaju zgłaszanego elektrosprzętu np.:
    lodówka, pralka automatyczna, pralka wirnikowa.

Pozowli to nam na określenie jaki rodzaj transportu - średni lub duży - powinien być zapewniony, aby odebrać wszystkie elektrosprzęty spod naszego przedszkola.

Ze względu na brak możliwości przechowywania elektrośmieci, będzie je można przywieźć TYLKO w wyznaczonym dniu-dniu ich odbioru, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Elektrośmieci to zużyte, przestarzałe lub zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd lub na baterie, np.: pralki, lodówki, sprzęt AGD, telewizory, komputery, sprzęt audio, telefony, świetlówki i inne."

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej zbiórki ;)

Pozdrawiamy
     Anna Błaszczyk - wicedyrektor ZSP nr 6
    Ewelina Urbańska - koordynator akcji

wiecej o programie tutaj: http://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?page_id=518