Środa 14.11.2018

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zapraszamy Rodziców na zebranie dnia
    13 listopada 2018 roku

w grupie Poziomki o godz. 17:40

w grupie Żabki o godz. 18:00

w grupie Biedronki o godz. 17:30

w grupie Jagódki o godz. 17:00
    w grupie Smerfy o godz. 17:30

w grupie Rybki o godz. 18:00

w grupie Słoneczka o godz. 18:00

w grupie Pszczółki o godz. 18:00

w grupie Tygryski o godz. 18:00

w grupie Krasnale o godz. 17:00
    w grupie Kotki o godz.17:00

w grupie Sówki o godz.17:30

08.11.2018 19:42 | więcej »
  • REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

Przedszkole bierze udział w akcji, organizowanej przez MEN

Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! – „Rekord dla Niepodległej”

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

wspólnie zaśpiewamy 4-zwrotkowy hymn narodowy.

08.11.2018 19:57 | więcej »
  • Zbiórka baterii i nakrętek plastikowych

ZBIÓRKA BATERII

W naszym Przedszkolu prowadzona jest całoroczna zbiórka baterii. Pojemniki, w których można zostawiać wyczerpane akumulatory są oznaczone i znajdują się przy obu wejściach do placówki. Zebrane w ten sposób baterie będą włączone do akcji „Moje miasto bez elektrośmieci” i wymienione na punkty Funduszu Oświatowego, za które otrzymamy bezpłatne pomoce dydaktyczne dla naszego Przedszkola.
                                          Zachęcamy do udziału!

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

PLASTIKOWYCH

W naszym Przedszkolu prowadzona jest również całoroczna zbiórka nakrętek plastikowych. Zbieramy je, by pomóc w powrocie do zdrowia Joasi-podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Prosimy o zostawianie zebranych korków w wyznaczonych miejscach znajdujących się przy obu wejściach do Przedszkola.

POMAGAJMY!

26.10.2018 10:22 | więcej »
  • Moje miasto bez elektrośmieci”- Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal -zapraszamy Rodziców do uczestnictwa

Szanowni Państwo
    "Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i  wyposażenie sal.

Wystarczy, że przyniesiecie elektrośmieci, które macie w domu na naszą zbiórkę. Otrzymamy za nie kupony Funduszu Oświatowego, które wymienimy na pomoce.

Bardzo prosimy o zgłaszanie na e-maila pszczolki-grupa@wp.pl sprzętu, który chcieliby Państwo przekazać na naszą zbiórkę.
    Prosimy o wpisywanie w  e-mailu rodzaju zgłaszanego elektrosprzętu np.:
    lodówka, pralka automatyczna, pralka wirnikowa.

Pozowli to nam na określenie jaki rodzaj transportu - średni lub duży - powinien być zapewniony, aby odebrać wszystkie elektrosprzęty spod naszego przedszkola.

Ze względu na brak możliwości przechowywania elektrośmieci, będzie je można przywieźć TYLKO w wyznaczonym dniu-dniu ich odbioru, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Elektrośmieci to zużyte, przestarzałe lub zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd lub na baterie, np.: pralki, lodówki, sprzęt AGD, telewizory, komputery, sprzęt audio, telefony, świetlówki i inne."

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej zbiórki ;)

Pozdrawiamy
     Anna Błaszczyk - wicedyrektor ZSP nr 6
    Ewelina Urbańska - koordynator akcji

wiecej o programie tutaj: http://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?page_id=518