Środa 23.05.2018

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

• ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do Przedszkola nr 381 na rok szkolny 2018/2019
    na spotkanie informacyjne,
    które odbędzie się
    26 czerwca 2018 roku o godz. 18.00
    w parterowej części przedszkola (wejście od ul. Klemensiewicza)

Dyrekcja ZSP nr 6

17.05.2018 11:21 | więcej »
  • Informacja dla rodziców – DYŻURY WAKACYJNE

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżury wakacyjne  w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru, w terminie 21 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych.

Opłatę w wysokości 9 zł za dzień (za 10 dni płacimy 90 zł) należy wpłacić na
    rachunek bankowy Przedszkola nr 381:

97 1030 1508 0000 0005 5108 4035

W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”
    17.05.2018 11:17 | więcej »
  • Nasze Przedszkole przyłączyło się do Wielkiej Zbiórki Książek organizowanej przez Fundację Zaczytani.

Celem akcji jest utworzenie 100 bibliotek w szpitalach.
    Zbieramy książki dla MAŁYCH i DUŻYCH pacjentów (0-100 lat). Książki powinny być w idealnym stanie, wydane po 2000 roku.
    Wielka Zbiórka Książek w naszym Przedszkolu trwać będzie do 20 maja. Książki można przynosić do grupy „Słoneczka”.

24.04.2018 18:51 | więcej »

• Szanowni Państwo
    "Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i  wyposażenie sal.

Wystarczy, że przyniesiecie elektrośmieci, które macie w domu na naszą zbiórkę. Otrzymamy za nie kupony Funduszu Oświatowego, które wymienimy na pomoce.

Bardzo prosimy o zgłaszanie na e-maila pszczolki-grupa@wp.pl sprzętu, który chcieliby Państwo przekazać na naszą zbiórkę.
    Prosimy o wpisywanie w  e-mailu rodzaju zgłaszanego elektrosprzętu np.:
    lodówka, pralka automatyczna, pralka wirnikowa.

Pozowli to nam na określenie jaki rodzaj transportu - średni lub duży - powinien być zapewniony, aby odebrać wszystkie elektrosprzęty spod naszego przedszkola.

Ze względu na brak możliwości przechowywania elektrośmieci, będzie je można przywieźć TYLKO w wyznaczonym dniu-dniu ich odbioru, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Elektrośmieci to zużyte, przestarzałe lub zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd lub na baterie, np.: pralki, lodówki, sprzęt AGD, telewizory, komputery, sprzęt audio, telefony, świetlówki i inne."

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej zbiórki ;)

Pozdrawiamy
     Anna Błaszczyk - wicedyrektor ZSP nr 6
    Ewelina Urbańska - koordynator akcji

wiecej o programie tutaj: http://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?page_id=518

09.04.2018 19:24 | więcej »

Polski Czerwony Krzyż

Mazowiecki Oddział Okręgowy w Warszawie

Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie oraz Warszawska Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK zaprasza wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne  z terenu Warszawy,
    w okresie 01.03-25.05.2018 r do włączenia się w akcję  Gorączka Złota PCK „Detektyw Grosik”.

Akcja ta polega na zbieraniu złotych monet o nominale 1, 2, 5-groszowych, które po zwarzeniu i przeliczeniu zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących dzieci
    i młodzieży z Warszawy. W tym roku Warszawska Grupa Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK przede wszystkim skieruje zebrane środki na akcję letnią dla dzieci
    i wyprawki szkolne. Przewidujemy organizację twórczych warsztatów dla dzieci, zajęć
    z pierwszej pomocy, gier i zabaw a swoją opieką szczególnie chcielibyśmy wesprzeć dzieci ze szkół, które wezmą udział w akcji Gorączka Złota PCK „Detektyw Grosik”.

Informujemy jednocześnie, że Gorączka Złota PCK „Detektyw Grosik” 2018 została objęta honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego Pana Zdzisława Sipiery oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do podjęcia współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem i do śledzenia akcji na Facebooku (Gorączka Złota PCK „Detektyw Grosik”).

Pełna informacja oraz dokumenty do pobrania na stronie
    www.pck-warszawa.pl - zakładka „edukacja” oraz tel. 22/50-65-198, 505-144-517,
    ul. Szańcowa 25, 01-458 Warszawa,
    warszawa06@pck.org.pl.

Honorata Krzywoń

Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK

09.04.2018 19:17 | więcej »
  • Szanowni Rodzice !

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety przeznaczonej dla rodziców, przygotowanej przez Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy w ramach przegotowywania wniosku o dofinansowanie w ramach programu pt. "Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu Działanie 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży Poddziałanie, 10.1.4 Edukacja przedszkolna"

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety i poświęcony na to czas.

Link do ankiety. W sytuacji gdy dwójka lub więcej dzieci z rodziny chodzi do placówki zwracam się z prośbą, aby rodzic wypełnił daną ankietę tyle razy ile dzieci uczęszcza do Przedszkola nr 381.

LINK DO ANKIETY PONIŻEJ:

31.01.2018 17:28 | więcej »