Piątek 29.03.2024

e-Twinning „Dobre praktyki - dobrzy nauczyciele – skuteczna szkoła” „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych”.

„Dobre praktyki - dobrzy nauczyciele – skuteczna szkoła”

We współpracy z Akademią Pedagogiki Specjalnej realizujemy projekt „Dobrepraktyki - dobrzy nauczyciele – skuteczna szkoła” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,w którym uczestniczy nasza szkoła. Celem projektu jest stworzenie nowegosystemu organizowania i realizacji praktyk umożliwiającego poprawę jakościprzygotowania studenta do wykonywania zawodu nauczyciela. Do udziału wprojekcie zaprosiła naszą szkołę Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej wraz z Partnerami Projektu:

1.Urzędem M.ST. Warszawy,

2.Fundacją Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym w Warszawie,

3.Didasko s.j. J. P. Białobrzescy,

4.Organizacją Edukacja Pro Futuro Spółka z o.o. w Warszawie

5.Towarzystwem Przyjaciół Integracyjnych Społecznych Szkół Podstawowych

w Milanówku,

6.Warszawskim Kołem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z

Upośledzeniem Umysłowym.

Projekt realizujemy od stycznia 2011 do października 2014 r.

Koordynatorem projektu na terenie placówki jest pani Ewa Stolarczyk.