MENU GŁÓWNE

PARTNERZY



Środa 23.05.2018

Kadra Pedagogiczna r.szk.2017/2018

Zespół kierowniczy:

  • Dyrektor - Iwona Kaczmarczyk

  • Wicedyrektor - Anna Błaszczyk

  • Wicedyrektor - Alicja Świtacz

  • Wicedyrektor - Anna Kurowicka

  • Wicedyrektor - Ewa Stolarczyk

  • Kierownik świetlicy - Tomasz Strzyga

 

Nauczyciele oddziału przedszkolnego:

0 a – Daria Rybak- Ptaszek
      - Monika   Witkowska                                                                                  

0 b – Sylwia Ferenc

      - Jadwiga Bochińska
     

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III):

1a - Beata Giergielewicz - wychowawca 

1b- Miziołek Renata – wychowawca

1c - Katarzyna Tendaj - wychowawca 

1d - Dorota Chyczewska - wychowawca 

 

2a - Agnieszka  Wieczorek - wychowawca                                                         

2b - Katarzyna Wiktorowska - wychowawca                                                       

2c - Barbara Gac - wychowawca 

2d - Elżbieta Krowińska - wychowawca

 

3a - Aneta Hynowska - wychowawca 

3b - Anna Cacko - wychowawca 

3c - Teresa Musialska-Olbińska - wychowawca 

3d - Katarzyna Basińska - wychowawca 

3e - Kinga Osowska - wychowawca 

3f - Małgorzata Malinowska - wychowawca 

3g - Agnieszka Smolińska - wychowawca 

3h- Dominika Bednarz-Mrozowska - wychowawca

3i - Ewelina Roguska - wychowawca

3j - Alicja Skaryszewska - wychowawca
 


 

  • Jacek Orlikowski - język angielski

  • Karolina Górska - język angielski

  • Joanna Kuzawińska - religia                 

  • Anna Reczko - religia                 

  • ks. Placek - religia                 

  • Beata Łopuszyńska - muzyka

Nauczyciele języka polskiego:

  • Anna Płocka - wychowawca 6d

  • Alicja Sembrat - wychowawca 4e

  • Magdalena Ukielska  - wychowawca 5e

  • Iwona Mastalerz - wychowawca 5c

  • Milena   Skwierczyńska-Dziuruń

 

Nauczyciele języka angielskiego:

  • Joanna Łukawska – wychowawca 7b

  • Beata Kamińska - wychowawca 6b

  • Natalia Firek - wychowawca 6a

  • Beata Świętochowska

  • Katarzyna Wiktorowska - wychowawca 2b

  • Jacek Orlikowski

  • Karolina Górska

 

 

Nauczyciel hiszpańskiego:

  • Olaf Drożdżyk

 

Nauczyciele matematyki, informatyki i techniki:

  • Michał Marszałek - wychowawca 5a

  • Jolanta Wiercioch - wychowawca 7c

  • Anna Smakosz – wychowawca 4f

  • Urszula Jankiewicz

  • Aneta Jurkiewicz-Laskowska - zajęcia komputerowe

  • Zuzanna Kaim – wychowawca 4a

  • Anna Affek

  • Dariusz Wójtowicz – zajęcia techniki

  •  

 

Nauczyciele przyrody, biologii, geografii, chemii:

  • Jolanta Wiercioch - wychowawca 7c

  • Halina Bartoszewicz- wychowawca 7a

  • Magdalena Sitko - wychowawca 4b

  • Alicja Świtacz

  • Anna Affek – wychowawca 4c

 

Nauczyciele przedmiotów artystycznych:

  • Anna Salij -Tuz

  • Aleksandra Stadnicka-Wawer

  • Beata Łopuszyńska

  • Małgorzata Wajda - wychowawca 5b

 

Nauczyciele religii:

  • Maria Frydrych

  • Joanna Kuzawińska

  • ks. Paweł Placek

  • Anna Reczko

 

 

Nauczyciele historii:

  • Dariusz Wójtowicz

  • Paweł  Mazur

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

  • Anna Lachowska -Ludwig - wychowawca kl 5d

  • Małgorzata Rożnicka - wychowawca kl 6c

  • Aleksandra Nowak-Krok - wychowawca kl 4d

  • Krzysztof Maruszkin - korektywa

  • Krzysztof Kaliński – korektywa

  • Bernard Mikołajczuk

  • Bartosz Łukowski

 

Specjaliści:

  • Edyta Kowalik - psycholog

  • Agata Młynarczuk - pedagog

  • Iwona Mastalerz - nauczyciel terapii pedagogicznej

  • Anna Frindt-Bajson – pedagog

  • Joanna Żółtowska – logopeda

  • Monika Czekalska

  • Przemysław Wieniawski

 

Bibliotekarze:

  • Irena Kapusta

  • Bożena Dawidowicz

 

Nauczyciele wychowawcy świetlicy:

  • Dorota Szymaniak

  • Teresa Jastrzębska -Gawryś​

  • Anna Paterska

  • Marta Mikołajczak

  • Aneta Sienkiewicz

  • Ewa Olejarczyk

  • Katarzyna Chwalczuk

  • Marta Goździewska

  • Teresa Salamucha

  • Aneta Gąsiorek

  • Katarzyna Kotowicz
  • Ilona Wdowiak-Zelent
  • Iwona Piekarzewska
  • Elżbieta Hulek
  • Patrycja Bester - Sakiewicz
  • Alina Stangierska
  • Bożenna Stela-Baraś
  • Alina Stangierska

 

Nauczyciele Przedszkola 381:

  • Ilona Bąk- wychowawca grupy Smerfy

  • Nina Sałata- wychowawca grupy Smerfy

  • Anna Statek- wychowawca grupy Biedronki

  • Grażyna Sadlok- Sybilska - wychowawca grupy Biedronki

  • Magdalena Kur- wychowawca grupy Rybki

  • Joanna Machnicka- wychowawca grupy Rybki

  • Małgorzata Wyderska- wychowawca grupy Słoneczka

  • Magdalena Bogucka- wychowawca grupy Słoneczka
  • Marta Kaczyńska- wychowawca grupy Tygryski
  • Aleksandra Czerwiak - wychowawca grupy Kotki

  • Patrycja Sasin- wychowawca grupy Pszczółki
  • Joanna Kamińska- wychowawca grupy Krasnale
  • Urszula Płachetko - wychowawca grupy Żabki

  • Sylwia Trzpioła - wychowawca grupy Żabki

  • Katarzyna Mikulko - nauczyciel wspomagający w grupie Żabki
  • Dorota Jackowska - wychowawca grupy Sówki

  • Renata Mazur- wychowawca grupy Sówki

  • Magdalena Najczuk- nauczyciel wspomagający w grupie Sówki
  • Anita Mojżeszko - wychowawca grupy Jagódki
  • Aneta Iwanowicz- wychowawca grupy Motylki
  • Aneta Kokocińska - logopeda
  • Agnieszka Kotkowska - logopeda
  • Katarzyna Antoniak - rytmika
  • Dorota Kamień - korektywa