Czwartek 28.03.2024

INNOWACJE PEDAGOGICZNE

1. „Program terapii pedagogicznej z zastosowaniem komputera dla dzieci w młodszym wieku szkolnym” - autorstwa p.Anety Hynowskiej i p.Ewy Stolarczyk.

2.Program „System edukacyjny PUS jako środek dydaktyczny wzbogacający proces nauczania w klasach I-III” – autorstwa p.Beaty Giergielewicz i p.Ewy Stolarczyk.

3. Program ”Orkiestra mandolinowa” – autorstwa p.Aleksandry Stadnickiej-Wawer.

4.„Program pracy poznawczo-behawioralnej z dziećmi na poziomach edukacyjnych I-III, IV-VI Szkoły Podstawowej – Ja i Ty, My i Oni – Dlaczego tak trudno się  porozumieć? – autorstwa p.Grażyny Matuszyńskiej-Kuszyk, p.Edyty Kowalik, p.Marty Złakowskiej.

5. Program pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym "Asertywność, czyli odwaga i osobista siła w działaniu" - autorstwa p. Edyty Kowalik, p. Grażyny Kuszyk-Matuszyńskiej, p. Agaty Młynarczuk

6. Program pracy z dziećmi o charakterze socjoterapeutycznym z dziećmi na pierwszym etapie edukacyjnym (ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego) "Doświadczam, czuję, zmieniam" - autorstwa p. Edyty Kowalik, p. Agaty Młynarczuk

7. "Witajcie w naszej bajce" - wychowawcy świetlicy

8. "Uczeń twórca i odtwórca" - A. Płocka kl.IV-VI

9. "Techniki szybkiego czytania w edukacji wczesnoszkolnej" - E. Stolarczyk, A.Hynowska, J. Bochińska

10.  "Ruch, rytm, fale- uczyć się, nie ucząc się wcale. Wykorzystanie fabularyzowanych, kinezjologicznych zabaw dydaktycznych w edukacji wczesnoszkolnej"  - Dorota Chyczewska i Beata Giergielewicz.