Środa 23.05.2018

• Koncert podczas Mszy Św. transmitowanej przez telewizję Polonia.

2012

• Prowadzenie orkiestry obejmuje ponownie pani Aleksandra Stadnicka-Wawer.  Asystentem i akompaniatorem  jest pani Anna Salij-Tuz.

• „Koncert na 316 strun plus WAT” w Sali widowiskowej WAT.

• Międzynarodowy Piknik Rodzinny z udziałem Orkiestry Dętej z Martonwaszar (Węgry oraz grupy plastycznej ze szkoły „Pod Dębami” Solna Sztokholm.

• Koncerty z okazji święta muzyki w Szkole

• Artystycznej w Martonwaszar (Węgry).

• Wydanie płyty CD „W małym kinie”.

• Wizyta zespołu węgierskiego ze Szkoły Artystycznej w Martonwaszar.

• Świętujemy 25 urodziny JUNO WARS.

• Wydanie płyty „Wspomnień czar”.

• Zdobycie I miejsca i Pucharu Kuratoraw Konkursie Szkolnych Zespołów

• Instrumentalnych.

• Koncerty na Węgrzech w Martonwaszar.

• Wydanie płyty „Muzyczne upominki Juno Wars”.

• I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Muzycznym „Młode talenty muzyczne”.

• Koncerty z okazji 25-lecia Polskiej Misji

• Katolickiej Szwecja Goeteborg.

• Wydanie płyty „Gwiazdka w karnawale”.

• Wyjazd orkiestry do Lund w Szwecji.

• Wyjazd na Węgry do Budapesztu.

• „Muzyczne wspomnienia, sportowe emocje” podsumowanie wyjazdów zagranicznych uczniów SP 316 w Bejowskim Centrum kultury Art.Bem.

• Wydanie płyty CD „Kolędy i opera”.

• Koncert podczas otwarcia Bemowo Centrum Kultury.

• Otwarcie siedziby biura regionu Sztokholmskiego w Warszawie – koncert w Muzeum w Królikarni.

• Wolski Festyn Rodzinny – występ wraz z orkiestrą pana Niesiołowskiego w amfiteatrze Parku Sowińskiego.

• Koncert z okazji 50-lecia Domu Kultury w Radomiu w Teatrze Powszechnym.

• Nagranie programu świątecznego dla TV „Górczewska” z udziałem orkiestry Juno-Wars.

• Wydanie dwóch płyt: „Przy kominku” i „Przy choince”.

• Anna Wojciechowska obejmuje prowadzenie orkiestry.

• Koncert podczas wizyty gości z Białorusi.

• Odebranie Pucharu Kuratora na Koncercie Laureatów w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

• Wyjazd i koncertowanie w Szwecji.

• Udział w projekcie Ambasady Szwedzkiej i Biura Kultury miasta stołecznego Warszawy pt. „Czytam, wiem, tworzę”.

• Wydanie drugiej płyty szkolnej orkiestry mandolinowej Juno-Wars „Melodie znane i lubiane”.

• Koncert dla Ambasady Szwecji z okazji święta Św. Łucji.

• Wydanie płyty „Melodie znane i lubiane”.

2004

• Zajęcie pierwszego miejsca w Konkursie Szkolnych Zespołów Instrumentalnych i zdobycie Pucharu Kuratora.

• Koncerty w Teatrze „Roma” i Sali widowiskowej WAT.

• Zaproszenie do programu telewizyjnego TVP1 „5, 10, 15” oraz Radia - Józef.

• Ponowny wyjazd na Węgry na zaproszenie Szkoły Artystycznej z Mortonwaszar.

• Wizyta szkolnego chóru ze szkoły ”Pod Dębami” z Solnej (Szwecja).

• Zdobycie I miejsca w Konkursie Młodych Talentów Muzycznych.

• Nagranie płyty w studiu S-2 Polskiego Radia „316 tak nam graj” z najlepszymi utworami koncertowymi.

• Występ w programie telewizyjnym TVP1 „Kawa czy herbata”.

• Nadanie szkole imienia Astrid Lindgren i sztandaru.

2001

• Zdobycie I miejsca i Pucharu Kuratora w Konkursie Szkolnych Zespołów Instrumentalnych, zorganizowanym przez Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej i. Komisji Edukacji Narodowej.

• Koncert podczas edukacyjnej Sesji Rady Gminy Warszawa-Centrum w Pałacu Kultury i Nauki.

• Występ na Bemowskich Dniach Kultury.

• Udział w festynie z okazji dnia Rodziny na zaproszenie Rady Warszawy.

• Koncert z okazji festynu na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża.

• Zaproszenie na uroczystości w nowym Ratuszu Gminy Warszawa Bemowo.

• Wyjazd do Konstancina i występ w Szkole Życia w Ośrodku Rehabilitacyjnym.

1999

• Występ w telewizyjnym programie „Muzyczna skakanka” i nagranie dwóch teledysków Udział w II Przeglądzie Szkolnych Inicjatyw, poświęconym Fryderykowi Chopinowi.

1998

• Zdobycie I miejsca i pucharu kuratora Konkursie Szkolnych Zespołów Instrumentalnch, zorganizowanym przez Stołeczne Centrum edukacji Kulturalnej im. komisji Edukacji Narodowej Koncert w Filharmonii Narodowej .

1996

• Udział w koncercie na zakończenie przeglądu dorobku artystycznego placówek oświatowych Gminy Warszawa Bemowo

• Udział w imprezie z okazji 400-lecia stołeczności Warszawy.

• Koncert podczas VI-ego Warszawskiego Festiwalu Ulicznego „Trakt`96 – Wiosna” (8. czerwca).

1993

• Koncert w Liceum Medycznym w Warszawie podczas uroczystości wręczania dyplomów pielęgniarskich.

1992

• Aleksandra Stadnicka obejmuje prowadzenie orkiestry, a pomaga jej w tym Anna Wojciechowska. Pani Stadnicka pisze program autorski Orkiestra Mandolinowa i edukacja muzyczna rozpoczyna się już od klasy pierwszej.

• W naszej szkole odbywa się pierwszy koncert kolęd.

1991

• Nagranie do programu „Tęczowy Music Box”.

1989

• Przesłuchanie przed Komisją Ministerstwa Kultury i wyjazd do RFN-u na Europejski Festiwal Muzyki.

• „Eurotreff”Orkiestra otrzymuje pierwsze miejsce jako zespół dziecięcy, w nagrodę organizatorzy przedłużają pobyt dzieci do 7 dni i możliwość koncertowania w wielu miejscach.

• Koncert dla najlepszych nauczycieli wolskiej oświaty podczas Sympozjum postępu Pedagogicznego oraz dla gości z Białorusi.

1987

• Wyjazd na Śląsk i koncert na stadionie kopalni w okolicach Krzeszowic .

1985

• Pierwszy koncert składający się z nieśmiało zagranych kilku utworów przez dwie klasy uczące się przez rok gry na mandolinie.

1984

• Na prośbę ówczesnego dyrektora szkoły Krzysztofa Kalińskiego, emerytowany nauczyciel Akademii Muzycznej Mieczysław Faber zakłada orkiestrę mandolinową JUNO WARS .