Niedziela 25.02.2018

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dot. podręczników, wyprawek, spotkań informacyjnych związanych z NOWYM rokiem szkolnym 2017/2018

Spotkanie informacyjne dla Rodziców - 'Odpowiedzialność prawna nieletnich ze szczególnym uwzględnieniem przemocy rówieśniczej w cyberprzestrzeni, hejtowania i mowy nienawiści.

Szanowni Państwo, Rodzice naszych Uczniów,

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie szkoleniowe dla Rodziców dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich (odpowiedzialność w świetle ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich).

Spotkanie odbędzie się 20.03.2018 (wtorek) w godz. 17.00-18.00 na stołówce szkolnej.

Szkolenie jest dedykowane szczególnie Rodzicom Uczniów klas 6 i 7 z uwagi na wiek dzieci, który sankcjonuje ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich.

Spotkanie poprowadzi strażniczka miejska – Pani Katarzyna Noskiewicz, która na co dzień realizuje zajęcia profilaktyczne także na terenie naszej szkoły dla naszych Uczniów.

To bardzo istotny temat w edukacji rodzicielskiej.

Serdecznie zapraszamy,

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 316