Piątek 26.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

Zapraszamy uczniów klas siódmych do wzięcia udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM 'My na Bemowie - We in Bemowo'

Organizatorzy: Małgorzata Wajda i Joanna Łukawska
    Regulamin  konkursy dostępny jest na tablicy ogłoszeń i u organizatorów konkursu.
    Przedmiotem konkursu są fotografie, których tematyka wiąże się z podanym tytułem.
    Technika wykonania fotografii jest dowolna.
    Zdjęcie ma przedstawiać miejsce  na Bemowie wraz z osobami (przyjaciółmi, rodziną itp., może być to zdjęcie typu selfie)
    Każdy uczestnik konkursu dostarcza jedną fotografię o formacie 15 cm x 21cm  w wersji papierowej naklejone na kartkę A4 bloku technicznego   wraz z 2-3 zdaniowym opisem w języku   polskim i angielskim oraz wersję elektroniczną.
    Terminy
    Prace wykonane zgodnie z wymogami organizatorów należy przekazać osobiście do dnia 27 lutego 2018r.
    Prace przyjmowane będą u organizatorów (sala 208a i 209).