Piątek 03.05.2024

III BEMOWSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZAWODY ZATRZYMANE W OBIEKTYWIE”

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 w roku szkolnym 2017/2018 zaprasza uczniów szkół bemowskich do udziału w trzeciej edycji konkursu  Zawody zatrzymane w obiektywie”

Celem konkursu jest promowanie wiedzy o zawodach oraz zachęcanie uczniów do aktywnego, twórczego konstruowania własnej kariery zawodowej. Spojrzenie przez obiektyw na współczesny rynek pracy, zawody, maszyny i ludzi.

Czas trwania konkursu: październik 2017  –   luty 2018 r.

UWAGA !

Prace konkursowe (maksymalnie 3 zdjęcia na opisanych płytach CD – rozdzielczość zdjęcia minimum 1500x2100 pikseli) oraz załączniki (zgody i oświadczenie), proszę składać u szkolnego koordynatora ds. doradztwa zawodowego - pedagoga szkolnego – Anny Frindt-Bajson – w nieprzekraczalnym terminie do 24.11.2017 (piątek) w gabinecie nr 211 na II piętrze.

Regulamin konkursu -kliknij linkkonkurs_fotograficzny-_regulamin_zalaczniki.doc