Poniedziałek 06.05.2024

INFORMACJE OGÓLNE na ROK SZKOLNY 2019/2020

Nowe miejsca pomocy na Ochocie i w Ursusie – Ośrodki Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

Informujemy że Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota utworzył na terenie Dzielnicy Ochota i Ursus m.st. Warszawy Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. W ośrodku prowadzona będzie terapia dla dzieci poniżej 7 roku życia, dzieci i młodzież objęta obowiązkiem szkolnym i obowiązkiem nauki oraz kształcąca się w szkołach ponadpodstawowych - do ich ukończenia, jednak nie później niż do 21 roku życia, a także ich rodziny lub opiekunowie prawni.
    W załączonym piśmie szczegóły dotyczące zakresu działań Ośrodka oraz dane adresowe.