Poniedziałek 06.05.2024

INFORMACJE OGÓLNE na ROK SZKOLNY 2019/2020

Szkolenie dla Rodziców nt. Dysleksji

Szkolenie dla Rodziców
    „Jak pracować z uczniem z dysleksją?”
    Szanowni Państwo,
    uprzejmie zapraszamy już dziś i zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniu pt. „Jak pracować z uczniem z dysleksją?”, które odbędzie się 17.10.2017 (wtorek) w godz. 17.00-18.00 na stołówce szkolnej.
    Spotkanie poprowadzą specjaliści z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20 – Pani Wiesława Szustkiewicz (specjalista terapii pedagogicznej, wicedyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 20) i Pani Monika Przybysz (psycholog z PPP nr 20 opiekujący się naszą Szkołą).
    Mamy nadzieję, że nasza wspólna praca i pomoc Uczniowi z dysleksją sprawią, że nauka będzie dla Niego czystą przyjemnością J
    Serdecznie zapraszamy i czekamy na Państwa, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 316