Niedziela 28.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

40 Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka -ZAPROSZENIE

Zapraszamy Uczniów kl. I –VI do wzięcia udziału w
    6. marca 2017r. odbędą się szkolne eliminacje do 40. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

Uczniowie klas I-VI przygotowują jeden utwór (wiersz lub fragment prozy) – tematyka dowolna.
    Prosimy o wybieranie do prezentacji utworów o cenionej wartości literackiej, które zostały opublikowane w formie książkowej lub w czasopismach literackich.
    Prosimy o unikanie prezentowania utworów zamieszczonych w podręcznikach.

Szczegółowe informacje na temat konkursu i eliminacji klasowych u nauczycieli polonistów i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.