Niedziela 28.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

DZIELNICOWY KONKURS LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „GŁOSKI W OBRAZKACH”

Zapraszamy do uczesnictwa w DZIELNICOWYM KONKURSIE LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „GŁOSKI W OBRAZKACH”.

Przewidujemy nagrody dla uczestników konkursu, których Sponsorami są:

1. ORANIZATOR:

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 316 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6, ul. Szobera 1/3, 01-318 Warszawa, tel.(22) 664-62-07,https://zsp6.edupage.org/

KLIKNIJ WIECEJ ABY POZNAĆ REGULAMIN KONKURSU - ZAPRASZAMY!

REGULAMIN DZIELNICOWEGO KONKURSU LOGOPEDYCZNO-PLASTYCZNEGO

DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

„GŁOSKI W OBRAZKACH”

1. ORANIZATOR:

1. CELE KONKURSU:

Celem  konkursu jest rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie  tych  z  trudnościami  w  mówieniu,  prezentacja  swoich  umiejętności, zdolności plastycznych oraz wspólna praca logopedy, pedagoga, psychologa, rodzica i dziecka nad rozwojem mowy z wykorzystaniem technik plastycznych.

1. UCZESTNICY KONKURSU:

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I - III oraz oddziałów przedszkolnych.

1. ZASADY UCZESTNICTWA:
    • Zadaniem dziecka jest przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej głoski ćwiczone przez nie na zajęciach terapii logopedycznej.
    • Format pracy: A4, technika dowolna (np. rysunek, malowidło, origami, collage).
    • Każda praca powinna zawierać metryczkę z tyłu pracy (litery drukowane: imię i nazwisko dziecka, wiek, klasę, adres i tel. placówki, imię i nazwisko opiekuna dziecka).
    • Prace mogą być wykonane pod opieką nauczyciela, logopedy, pedagoga lub innej osoby.

1. TERMIN NADSYŁANIA PRAC:

Prace należy przesłać w terminie do 21 kwietnia 2017na adres organizatora lub dostarczyć osobiście:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6

01-318 Warszawa, ul. Szobera 1/3

z dopiskiem Konkurs logopedyczny p. Joanna Żółtowska, Katarzyna Tendaj

1. ZASADY OCENIANIA PRAC:

Komisja Konkursowa wybierze najciekawsze prace na podstawie następujących kryteriów: orginalny pomysł, ciekawy sposób wykonania, estetyka pracy, samodzielność.

1. OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU:

Wyłonienie zwycięzców nastąpi28 kwietnia 2017 r.Lista zwycięzców ogłoszona zostanie na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Warszawie. Uroczystość zakończenia konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w maju 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 316.

Prace przesłane na konkurs nie będą odsyłane do uczestników, przechodzą na własność organizatora.