Sobota 27.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Utworów Fantastycznych - Zapraszamy do udziału uczniów kl. IV-VI ceniących umiejętność pięknego czytania i interpretacji tekstu

Zapraszamy uczniów kl. IV-VI ceniących umiejętność pięknego czytania i interpretacji tekstu do udziału
    Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania Utworów Fantastycznych.

Regulamin:

1. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do przygotowania dowolnego fragmentu utworu fantastycznego tworzącego logiczną całość. Utwór powinien pochodzić ze zbiorów naszej biblioteki.
    2. Prezentacja przygotowanego fragmentu nie może trwać dłużej niż 3 minuty.
    3. Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2017r.
    4. Osoby zainteresowane zgłaszają się do 21 kwietnia 2017r. do biblioteki.

Kryteria oceny:
    - wrażliwość na piękno słowa mówionego,
    - dykcja i prawidłowa emisja głosu
    - interpretacja wybranego tekstu.