Niedziela 28.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

Konkurs plastyczny pod nazwą „Widzę? Reaguję! – Jeśli nie Ja, to Kto?”

Konkurs organizowany jest pod nazwą „Widzę? Reaguję! – Jeśli nie Ja, to Kto?” pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Organizatorami Konkursu są Dzielnica Bemowo m.st. Warszawy oraz Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie dla Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Adresatami Konkursu są uczniowie klas IV i V szkół podstawowych oraz placówek wsparcia dziennego znajdujących się na terenie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Celem konkursu jest uwrażliwienie dzieci na przejawy złego traktowania, umotywowanie do korzystania z akceptowalnych zachowań oraz form komunikacji budujących pozytywne relacje. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Opisane prace należy składać wraz z wymaganymi załącznikami do pedagoga szkolnego - Anny Frindt-Bajson - w pok. 211 najpóźniej do dnia 22.11.2019 (piątek) do godz. 12.00.

Regulamin konkursu plastycznego widzę reaguję        .pdf

OŚWIADCZENIE RODZICA .docx