Sobota 27.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4 – 6 w WARSZAWIE

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS 4 – 6 W WARSZAWIE MOSTY, MOSTKI, MOSTECZKI W WARSZAWIE  II EDYCJA: POZNAJEMY WARSZAWĘ

karta zgłoszeniowa - pobierz klikając w link: II_MIEDZYSZKOLNEGO_KONOKURSU_FOTO.docx

REGULAMIN II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS 4 – 6 W WARSZAWIE

MOSTY, MOSTKI, MOSTECZKI W WARSZAWIE

II EDYCJA: POZNAJEMY WARSZAWĘ

I. Cele i tematyka konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest SZKOŁA PODSTAWOWA NR 321 W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM NR 7 W WARSZAWIE

2. Celem konkursu jest:

- rozwijanie zainteresowań i popularyzacja fotografii wśród uczniów szkół podstawowych,

- poznawanie i promowanie miasta Warszawy,

- tematyką zdjęć są CIEKAWE OBIEKTY W PARKACH WARSZAWY

II. Zasady konkursu:

1.       Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas IV - VI Szkół Podstawowych w Warszawie.

2.        Czas trwania konkursu: 13.03.2017 -22.04.2017

3.       Przystąpienie do konkursu następuje przez zgłoszenie prac fotograficznych.

4.       Przystępując do konkursu, uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz zapewnia, że:

a)       posiada pełnię praw autorskich do zgłoszonej pracy, zgłoszone prace zostały wykonane osobiście przez uczestników  i nie kopiują fotografii stworzonych przez inne osoby,

b)       nie narusza praw autorskich osób trzecich,

c)       nie narusza dóbr osobistych osób, które zostały na nich przedstawione oraz innych dóbr prawnie chronionych.

d)       każdy uczestnik zgłasza 1 fotografię przedstawiającą fotografowany obiekt,

e)       fotografie mogą być wykonane zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, wydrukowane na papierze fotograficznym w formacie 15x21 cm oraz bezwarunkowo w postaci elektronicznej na płycie CD, zapisane w jak największej rozdzielczości, (w typie pliku JPG).

f)        zdjęcie tylko w formie cyfrowej lub tylko w formie papierowej nie wezmą udziału w konkursie.
    Z konkursu wyłącza się prace uprzednio nagrodzone lub wystawione.

g)       niedopuszczalna  jest  jakakolwiek ingerencja w zdjęcie, np. korekty kolorystyczne, retusz, fotomontaż , itp.

h)       do zdjęcia proszę dołączyć krótką historię powstania zdjęcia (gdzie dany obiekt się znajduje)

5.       Na odwrocie każdego zdjęcia należy umieścić:

a)       imię i nazwisko, autora oraz klasę,

b)       tytuł pracy,

c)       adres i nazwę szkoły

6.       Prace konkursowe należy przesłać  na adres Szkoły Podstawowej nr 321 listownie.

7.       Termin składania prac upływa: 21.04.2017r.

8.       Nagrodzone prace będą wyeksponowane na wystawie pokonkursowej (szkolna gazetka, strona internetowa Zespołu  Szkolno – Przedszkolnego nr 7 w Warszawie).

9.       O sposobie przekazania nagrody poinformujemy osoby nagrodzone.

III. Zasady rozstrzygnięcia konkursu:

1. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez organizatora.

2. Ogłoszenie wyników nastąpi 28 kwietnia 2017r.

3. Najlepsze prace zostaną nagrodzone (I, II, III miejsce). Jury zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień.

4. Organizator nie zwraca zgłoszonych prac.

IV. Postanowienia końcowe:

1.       Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika. (Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883) w zakresie objętym regulaminem Konkursu w celu wyłonienia najlepszych prac konkursowych.

Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przez Organizatora Konkursu nadesłanych zdjęć
    w dowolnym czasie i formie dla celów promocji Konkursu.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich osób trzecich przez uczestników konkursu.

2.       Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu bez podania przyczyny.

3.       Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej szkoły (zsp7.warszawa.pl/sp321/)

Prace wraz z kartą zgłoszeniową (plik do pobrania wyżej)  proszę przesłać na adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7

ul. Szadkowskiego 3

01-493 Warszawa-Bemowo

(z dopiskiem na kopercie ) Konkurs fotograficzny

Osoby odpowiedzialne za konkurs:

Nauczyciele:

Beata Jankowska