Niedziela 28.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

Bezpieczna przygoda z Internetem klasy IV-VI

Zapraszamy do udziału w konkursie dzielnicowym pt. „Bezpieczna przygoda z Internetem” dla klas IV -VI

Zasady uczestnictwa:

- prezentacja multimedialna pokaz slajdów w programie PowerPoint.

Tematy do wyboru:

- „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

Bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych.

-  Prywatność i ochrona danych.

-  Blaski i cienie internetu.

Wymagania techniczne:
    1. Praca konkursowa nie może przekraczać 15 slajdów.
    2. Praca konkursowa musi być oryginalna – nie może być powieleniem lub kompilacją wcześniej opublikowanych materiałów. Powinna być samodzielnie opracowanym i  przygotowanym materiałem.
    3. W prezentacji powinny być zawarte informacje o wykorzystywanych materiałach źródłowych.
    4. Czas trwania materiału – nie dłuższy niż 8 minut.
    5. Pliki należy zapisać według wzoru imie_nazwisko_kl_sp_nr.
    6. W nazwie stosujemy wyłącznie małe litery, bez polskich znaków diakrytycznych, oraz cyfry i znaki podkreślenia, nie używamy spacji.

Termin
    Prace należy dostarczyć na płycie CD lub DVD lub przesłać je na adres e-mailowy: dorota.szymaniak@
    sp316.edu.pl do dnia 21 lutego 2020 r.

Zapraszam serdecznie
    Dorota Szymaniak