Niedziela 28.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

Bezpieczna przygoda z Internetem klasy VII-VIII

„Bezpieczna przygoda z Internetem”

1. Konkurs adresowany jest do uczniów kl. VII- VIII.

2. Zgłoszenia udziału kierowane są przez szkołę.

3. Konkurs ma charakter drużynowy.

4. Drużyny biorące udział w konkursie są trzyosobowe i występują jako reprezentacja szkoły.

5. Każdą szkołę ma prawo reprezentować tylko jedna drużyna.

6. W przypadku większej liczby chętnych do udziału w konkursie, szkoła wyłania reprezentację w szkolnych eliminacjach.

Forma konkursu

1. Szkoły kierują zgłoszenia udziału w formie elektronicznej na adres sp82.bezpiecznyinternet@gmail.com do 7 lutego 2020 roku.

2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie oświadczenia/ zgody (załącznik nr 1) na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu. Nauczyciel/ opiekun wysyła listę uczestników zgłoszonych do konkursu z danej placówki (załącznik nr 2).

3. Konkurs ma charakter jednoetapowy.

4. Konkurs odbędzie się dnia  3 marca 2020 r. Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie, ul. Górczewska 201 o godz. 10.00 s.  217.

5. Konkurs ma charakter turnieju wiedzy o internecie, w którym biorą udział zgłoszone drużyny reprezentujące szkoły, podejmując ze sobą bezpośrednią rywalizację.

6. Zakres konkursu obejmuje wiedzę na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

7. Forma zadań konkursowych obejmuje pytania typu testowego, quiz, pracę z tekstem, a  także formułowanie krótkich wypowiedzi ustnych.

8. W konkursie mogą wziąć udział jedynie wcześniej zgłoszone zespoły.

Zapraszam serdecznie
    Jolanta Wiercioch