Sobota 27.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

„Bezpieczna przygoda z Internetem”

I Warszawski Konkurs „Bezpieczna przygoda z Internetem” dla uczniów Szkół Podstawowych pod honorowym patronatem MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY BURMISTRZA DZIELNICY BEMOWO

Kategoria wiekowa IV-VIII

Uczniowie klas IV – VIII przygotowują prace konkursowe w kategorii prezentacja multimedialna w programie PowerPoint z pakietu Microsoft Office o tematyce związanej z bezpieczeństwem w Internecie.

1. Wymogi techniczne:

a) Praca konkursowa nie może przekraczać 15 slajdów.

b) Praca konkursowa musi być oryginalna – nie może być powieleniem lub kompilacją wcześniej opublikowanych materiałów. Powinna być samodzielnie opracowanym i przygotowanym materiałem.

c) W prezentacji powinny być zawarte informacje o wykorzystywanych materiałach źródłowych.

d) Czas trwania materiału – nie dłuższy niż 8 minut.

e) Pliki należy zapisać według wzoru: szkoła_klasa_imię_nazwisko przykład: P82_6B_Jan_Nowak

V. Warunki uczestnictwa

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie i dostarczenie organizatorom oświadczenia/zgody (załącznik nr 1) na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu. Wraz z pracami nauczyciel/opiekun wysyła listę uczestników zgłoszonych do konkursu z danej placówki (załącznik nr 2 lub 2a).

Termin składania prac: 24 lutego 2021-prace składamy do swojego nauczyciela informatyki

Zal.1 ZGODA SP 82 Warszawski Konkurs Bezpieczna przygoda z Internetem  .pdf