Niedziela 28.04.2024

Tutaj znajdziemy zaproszenia do udziału w konkursach, wystawach oraz innych wydarzeniach kreatywnych, które ze względu na swą tematykę są organizowane dla uczniów klas od 0 do 8 w Szkole Podstawowej nr 316. Uczniów zapraszamy do uczestniczenia w nich a Rodziców do kibicowania!

REGULAMIN DZIELNICOWEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH pt. „Słoneczne Programowanie”

1. Organizatorzy:

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 357 w Warszawie,
    ul. Zachodzącego Słońca 25, 01 - 495 Warszawa,

1. Cele konkursu
    • promocja programowania wśród uczniów szkół podstawowych;
    • kształtowanie logicznego myślenia;
    • rozwijanie zainteresowań uczniów, ich umiejętności posługiwania się technologią informacyjną oraz  indywidualnych zdolności twórczych.

1. Uczestnicy konkursu
    1. Konkurs kierowany jest do uczniów klas II – VII bemowskich szkół podstawowych.
    2. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

1. Zasady uczestnictwa
    1. Konkurs polega na przygotowaniu pracy w środowisku Scratch.

Temat: Animacja lub gra, jako pomoc dydaktyczna dla Twojego ulubionego przedmiotu.

1. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie ZGODY RODZICA/OPIEKUNA NA UDZIAŁ W KONKURSIE (w załączniku), za co odpowiada szkoła uczestników konkursu (zgody pozostają w macierzystej placówce).

1. Zasady oceniania prac i przyznawania nagród.
    1. Prace konkursowe zostaną ocenione przez Komisję Konkursową powołaną przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 357 w Warszawie na podstawie następujących kryteriów:
    • wartość merytoryczna
    • oryginalny pomysł i sposób wykonania
    • wartość informatyczna
    • dopracowanie
    1. Prace będą oceniane kategoriach w wiekowych II – III, IV – V oraz VI – VII.
    2. Prace niezgodne z regulaminem nie będą oceniane.
    3. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.
    4. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody.

1. Ogłoszenie wyników konkursu.
    1. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły SP 357 7.05.2021 r.
    2. Zwycięzcy konkursu dodatkowo zostaną powiadomieni poprzez e-mail
      do szkół.
    3. Przekazanie dyplomów oraz nagród do szkół nastąpi ok. 21.05.2021 r.
    4. Nagrodzone prace wraz z nazwiskami autorów będą zamieszczone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 357 w Warszawie pod adresem http://sp357.edupage.org/.

1. Postanowienia końcowe
    1. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie internetowej http://sp357.edupage.org.
    2. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatorów i nie będą zwracane.
    3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie rozstrzyga Organizator.
    4. Wszelkie pytania w sprawie konkursu proszę kierować na adres mailowy:
    sloneczneprogramowanie@gmail.com

Załączniki do pobrania: