Czwartek 16.05.2024

V Warszawski Konkursu Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód”

Zapraszamy Uczniów do kolejnej edycji Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach „Mój wymarzony zawód” organizowanego przez Centrum Doradztwa Zawodowego w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

W tym roku wymarzony zawód powinien zostać przedstawiony przez ucznia w jednej z wybranych przez niego form: film, prezentacja lub komiks (koniecznie należy zapoznać się z informacjami zawartymi w regulaminie konkursu).

Uprzejmie prosimy o składanie opisanych zgodnie z wymogami organizatora prac i oświadczeń u pedagoga szkolnego, koordynatora ds. doradztwa zawodowego – Pani Anny Frindt-Bajson – w gabinecie nr 211 na II piętrze do godz. 10.00 do 21.02.2019 (czwartek).

Zachęcamy wszystkich Uczniów do wspólnej zabawy

regulamin .pdf

metryczka do konkursu .pdf