Sobota 18.05.2024

INFORMACJE OGÓLNE na ROK SZKOLNY 2019/2020

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w ramach NFZ

Szanowni Państwo,

Przy Centrum CBT powstał  Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej  i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży  I poziomu referencyjnego. Ośrodek świadczy swoje usługi w ramach NFZ, skierowania nie są wymagane.

Od początku tego roku w Polsce rozwijany jest nowy model opieki psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. Jego celem jest specjalistyczne wsparcie  pacjentów dziecięcych i młodzieżowych w ich najbliższym środowisku, aby móc rozpocząć działania już na samym początku pojawienia się problemów. Nowy model przewiduje podział  ośrodków udzielających pomocy  na trzy poziomy referencyjności.

I poziom referencyjności stanowią środowiskowe poradnie psychologiczno-psychoterapeutyczne.  Takim właśnie miejscem jest  ośrodek  przy Centrum CBT. Naszym założeniem i misją jest być bliżej pacjenta, który wymaga wsparcia, kontaktu z nim na poziomie szkoły jak i środowiska domowego.

Zapraszamy do nas szkoły, nauczycieli, pedagogów szkolnych, uczniów i ich rodziców z terenu Warszawy i okolic.

Zapraszamy do zapoznania się z pismem z załącznika.

Centrum CBT Sp. z o.o.

Ul. Marszałkowska 8 lok. 11

Tel. 22 428 44 26

www.cbt.pl