Poniedziałek 06.05.2024

Aktualności Prezydium Rady Rodziców Finanse Dokumenty Ubezpieczanie NNW

Ubezpieczanie NNW

Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 Rada Rodziców rekomenduje dobrowolne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) Towarzystwa Ubezpieczeń COMPENSA SA.

Skrócone zasady zgłoszenia do ubezpieczenia:

1. Ubezpieczenie jest dobrowolne, każdy z Rodziców sam decyduje, czy chce skorzystać z propozycji ubezpieczenia (RR rekomenduje ubezpieczenie dziecka - Przedszkole, jako instytucja nie ubezpiecza dzieci).
    2. Aby zgłosić dziecko do ubezpieczenia należy wejść na stronie https://szkola.compensa.pl  i wpisać numer oferty-kod 841554.
    3. Następnie należy w wybrać ilość osób, które chcemy ubezpieczyć i wybrać swój pakiet.
    4. W kolejnym kroku należy wypełnić dane płatnika (rodzica) oraz dane ubezpieczonego (dziecka).
    5. Dzieci będą objęte ubezpieczeniem od 01.09.2020 do 31.08.2021.
    6. Szczegółowe zasady zawarcia ubezpieczenia zostały opisane w pliku Instrukcja ubezpieczenia NNW.
    7. Opiekunem ze strony RR w zakresie ubezpieczenia jest p. Katarzyna Kanka (przewodnicząca grupy Sówki) W razie jakichkolwiek pytań, problemów prosimy o bezpośredni kontakt na  adres email: katarzyna.kanka@gmail.com.

plakat-ubepieczenie_NNW.pdf

Instrukcja_ubezpieczenia_-_strona_WWW.pdf