Piątek 26.04.2024

e-Twinning „Dobre praktyki - dobrzy nauczyciele – skuteczna szkoła” „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych”.

Projekty unijne

TU REALIZOWANY JEST PROJEKT

„Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania
    uczniów klas I – III szkół podstawowych”

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej realizują projekt „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych”. Projekt ten jest realizowany, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,

Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, przez Miasto Stołeczne Warszawa – Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.
    Celem ogólnym projektu jest wsparcie indywidualnego rozwoju uczniów
    klas I-III szkół podstawowych, prowadzonych przez m.st. Warszawa zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami i możliwościami tych uczniów w okresie 24 miesięcy.

Projekt jest realizowany od 01.09.2011 r.

Koordynatorem projektu na terenie placówki jest pani Ewa Stolarczyk.