MENU GŁÓWNE

PARTNERZY



Środa 14.11.2018

Kadra Pedagogiczna r.szk.2018/2019

Zespół kierowniczy:

Dyrektor - Iwona Kaczmarczyk

Wicedyrektor - Anna Błaszczyk

Wicedyrektor - Alicja Świtacz

Wicedyrektor - Anna Kurowicka

Wicedyrektor - Ewa Stolarczyk

 

Kierownik świetlicy - Tomasz Strzyga



Nauczyciele oddziału przedszkolnego:

0 a – Witkowska Monika
         Malinowska Małgorzata                             

0 b – Skaryszewska Alicja

     

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej (klasy I-III):

1a - Hynowska Aneta

1b - Cacko Anna

1c - Musialska-Olbińska Teresa

1d - Ewelina Roguska-Książek

1e - Osowska Kinga

1f - Bednarz Mrozowska Dominika

                 

2a - Giergielewicz Beata

2b - Miziołek Renata

2c - Tendaj Katarzyna

2d - Chyczewska Dorota

                 

3a - Smolińska Agnieszka

3b - Basińska Katarzyna

3c - Gac Barbara

3d - Krowińska Elżbieta

                 

Orlikowski Jacek - język angielski

 Karolina Górska - język angielski

Joanna Kuzawińska - religia

Reczko Anna - religia

Łopuszyńska Beata - muzyka

 

Nauczyciele języka polskiego:

Anna Płocka - wychowawca 4b

Alicja Sembrat - wychowawca 5e

Magdalena Ukielska  - wychowawca 6e

Iwona Mastalerz - wychowawca 6c

Adrianna Mielnicka – wychowawca 4g

Jolanta Wąsowska – wychowawca 4c

Paulina Kuźmińska – wychowawca 4d

 

 

Nauczyciele języka angielskiego:

Joanna Łukawska – wychowawca 8b

Beata Kamińska - wychowawca 7b

Natalia Grejcz - wychowawca 7a

Beata Świętochowska – wychowawca 4e

Jacek Orlikowski

  

Nauczyciel hiszpańskiego:

Olaf Drożdżyk

 

Nauczyciele matematyki, informatyki i techniki:

Michał Marszałek - wychowawca 6a

Jolanta Wiercioch - wychowawca 8c

Anna Smakosz – wychowawca 5f

Urszula Jankiewicz

Monika Dentkiewicz

Anna Sygnowska

Aneta Jurkiewicz-Laskowska - informatyka – wychowawca 4h

Zuzanna Kaim – wychowawca 5a (II okres)

Anna Affek -  wychowawca 5e

Dariusz Wójtowicz – zajęcia techniki, wychowawca 5a (I okres)

 

Nauczyciele przyrody, biologii, geografii, chemii, fizyki:

Jolanta Wiercioch - wychowawca 8c – przyroda, geografia, informatyka

Halina Bartoszewicz- wychowawca 8a i 4a – przyroda, biologia

Magdalena Sitko - wychowawca 5b – przyroda, WDŻ

Alicja Świtacz - biologia

Anna Affek – wychowawca 5c – matematyka, chemia

Anna Smakosz – wychowawca 5f – matematyka, fizyka

 

Nauczyciele przedmiotów artystycznych:

Anna Salij -Tuz

Aleksandra Stadnicka-Wawer

Beata Łopuszyńska

Małgorzata Wajda - wychowawca 6b

 

Nauczyciele religii:

Maria Frydrych

Joanna Kuzawińska

Ks. Piotr Kłaput

 

 Nauczyciele historii, WOS:

Bogusława Gomułka - historia

Agnieszka Sas – historia, WOS

Dariusz Wójtowicz – wychowawca 5a, zaj. edukacja dla bezpieczeństwa

Marzena Bajster – historia (II okres)

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Anna Lachowska -Ludwig - wychowawca kl 6d

Małgorzata Rożnicka - wychowawca kl 7c

Aleksandra Nowak-Krok - wychowawca kl 5d

Marek Kowalski

Damian Siwiecki – wychowawca 4f

Krzysztof Maruszkin - korektywa

Krzysztof Kaliński – korektywa

 

Specjaliści:

Edyta Kowalik - psycholog

Agata Młynarczuk - pedagog

Iwona Mastalerz - nauczyciel terapii pedagogicznej

Anna Frindt-Bajson – pedagog, doradztwo zawodowe

Joanna Żółtowska – logopeda

Monika Czekalska - nauczyciel współorganizujący

Przemysław Wieniawski - nauczyciel wspomagający

Irmina Trzaska – nauczyciel wspomagający

Teresa Szafraniec – terapia pedagogiczna

Anna Paterska - nauczyciel wspomagający

 

Bibliotekarze:

Irena Kapusta

Bożena Dawidowicz

Beata Staszewska

 

Nauczyciele wychowawcy świetlicy:

Dorota Szymaniak - sala 1

Aneta Sienkiewicz - sala 1

Alina Stangierska - sala 2

Bożenna Stela-Baraś - sala 2

Teresa Jastrzębska - Gawryś​ - sala 3

Ewa Olejarczyk - sala 3

Teresa Salamucha - sala 4

Ilona Wdowiak-Zelent - sala 4

Patrycja Bester - Sakiewicz - sala 4

Aneta Gąsiorek- sala 5

Lidia Warchulska - sala 5

Iwona Piekarzewska - sala 6

Katarzyna Jabłońska - sala 6

Marta Michowska - sala 7

Marta Mikołajczak - sala 7

Katarzyna Chwalczuk - Rosłoń - sala 8

Marta Goździewska - sala 8

 

Nauczyciele Przedszkola 381:

Ilona Bąk- wychowawca grupy Smerfy

Nina Sałata- wychowawca grupy Smerfy

Anna Statek- wychowawca grupy Biedronki

Grażyna Sadlok- Sybilska - wychowawca grupy Biedronki

Magdalena Kur- wychowawca grupy Rybki

Joanna Machnicka- wychowawca grupy Rybki

Małgorzata Wyderska- wychowawca grupy Słoneczka

Magdalena Bogucka- wychowawca grupy Słoneczka

Marta Kaczyńska- wychowawca grupy Tygryski

Aleksandra Czerwiak - wychowawca grupy Kotki

Patrycja Sasin- wychowawca grupy Pszczółki

Joanna Kamińska- wychowawca grupy Krasnale

Urszula Płachetko - wychowawca grupy Żabki

Sylwia Trzpioła - wychowawca grupy Żabki

Katarzyna Mikulko - nauczyciel wspomagający w grupie Żabki

Dorota Jackowska - wychowawca grupy Sówki

Renata Mazur- wychowawca grupy Sówki

Magdalena Najczuk- nauczyciel wspomagający w grupie Sówki

Anita Mojżeszko - wychowawca grupy Jagódki

Aneta Iwanowicz- wychowawca grupy Motylki

Aneta Kokocińska - logopeda

Agnieszka Kotkowska - logopeda

Katarzyna Antoniak - rytmika

Dorota Kamień - korektywa