Poniedziałek 22.10.2018

"Kultury Brożka"

obejrzyj foto relację z wydarzenia: http://zsp6.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=270

21.02.2015

szkolna orkiestra Juno Wars z udziałem uczniów klasy 5a i 6a wzięła udział w nagraniu do programu

Petersburski Music Show.

Szanowna Pani Dyrektor!

Redakcja programu „Petersburski Music Show” serdecznie dziękuje wszystkim dzieciom z Orkiestry Mandolinowej Juno Wars za udział w nagraniu.

Było nam bardzo miło gościć w studiu tak zdolną, zgraną
i profesjonalną grupę młodych muzyków.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Paniom Nauczycielkom
i Rodzicom, którzy poświecili sobotni dzień na opiekę nad Orkiestrą w studiu, Pani akompaniator Annie Salij – Tuz,
a w szczególności Pani Aleksandrze Stadnickiej – Wawer, która dołożyła wielu starań, aby przygotować dzieci do występu, a także pomogła nam w logistycznej organizacji tego przedsięwzięcia.

Życzymy Orkiestrze dalszych sukcesów i mamy nadzieję,
że będziemy mieli jeszcze okazję do spotkania na planie kolejnego programu w Telewizji Polskiej.

Z poważaniem,

Magdalena Latawiec

TVP ABC

17.11.2014