Sobota 04.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

Zbiórka baterii i nakrętek plastikowych

ZBIÓRKA BATERII

W naszym Przedszkolu prowadzona jest całoroczna zbiórka baterii. Pojemniki, w których można zostawiać wyczerpane akumulatory są oznaczone i znajdują się przy obu wejściach do placówki. Zebrane w ten sposób baterie będą włączone do akcji „Moje miasto bez elektrośmieci” i wymienione na punkty Funduszu Oświatowego, za które otrzymamy bezpłatne pomoce dydaktyczne dla naszego Przedszkola.
                                          Zachęcamy do udziału!

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

PLASTIKOWYCH

W naszym Przedszkolu prowadzona jest również całoroczna zbiórka nakrętek plastikowych. Zbieramy je, by pomóc w powrocie do zdrowia Joasi-podopiecznej Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Prosimy o zostawianie zebranych korków w wyznaczonych miejscach znajdujących się przy obu wejściach do Przedszkola.

POMAGAJMY!