Sobota 04.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

Moje miasto bez elektrośmieci”- Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal -zapraszamy Rodziców do uczestnictwa

Szanowni Państwo
    "Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Dzięki Państwa pomocy nasza placówka może otrzymać bezpłatne pomoce dydaktyczne i  wyposażenie sal.

Wystarczy, że przyniesiecie elektrośmieci, które macie w domu na naszą zbiórkę. Otrzymamy za nie kupony Funduszu Oświatowego, które wymienimy na pomoce.

Bardzo prosimy o zgłaszanie na e-maila pszczolki-grupa@wp.pl sprzętu, który chcieliby Państwo przekazać na naszą zbiórkę.
    Prosimy o wpisywanie w  e-mailu rodzaju zgłaszanego elektrosprzętu np.:
    lodówka, pralka automatyczna, pralka wirnikowa.

Pozowli to nam na określenie jaki rodzaj transportu - średni lub duży - powinien być zapewniony, aby odebrać wszystkie elektrosprzęty spod naszego przedszkola.

Ze względu na brak możliwości przechowywania elektrośmieci, będzie je można przywieźć TYLKO w wyznaczonym dniu-dniu ich odbioru, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Elektrośmieci to zużyte, przestarzałe lub zepsute sprzęty elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd lub na baterie, np.: pralki, lodówki, sprzęt AGD, telewizory, komputery, sprzęt audio, telefony, świetlówki i inne."

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej zbiórki ;)

Anna Błaszczyk - wicedyrektor ZSP nr 6
    Ewelina Urbańska - koordynator akcji

wiecej o programie tutaj: http://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/?page_id=518