Sobota 04.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

Szanowni Państwo,

Z informacji otrzymanej od rodziny naszego ucznia jednoznacznie wynika, że wynik testu rodzica na obecność koronowirusa jest ujemny. Nasz uczeń wraz z najbliższymi członkami rodziny czuje się dobrze. Nie wystąpiło zagrożenie zachorowania.
    Jednak w związku z potencjalnym zagrożeniem wystąpienia zakażeniem koronowirusem w dniu 11 marca 2020 r. dokonano dezynfekcji pomieszczeń budynków wchodzących w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6.
    Zwracam się do Państwa z prośbą o zachowanie ostrożności, monitorowanie stanu zdrowia dzieci, powstrzymanie się przed aktywnością społeczną oraz zastosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Dyrektor ZSP nr 6