Piątek 03.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

PROŚBA DO RODZICÓW

Szanowni Państwo,

w związku z  rosnącą wśród mieszkańców Dzielnicy Bemowo liczbą przypadków zakażenia COVID-19, proszę o respektowanie procedur, z którymi zostali Państwo zapoznani. Wszystkie, obowiązujące w roku szkolnym 2020/2021, procedury znajdują się na stronie internetowej ZSP nr 6 w Warszawie. Apeluję o przyprowadzanie do przedszkola wyłącznie zdrowych dzieci.

Potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem w naszym przedszkolu, spowoduje:

- grupy, wybiórczo, kierowane będą na nauczanie zdalne (wyłącznie za zgodą Inspektora Sanitarnego i po uzyskaniu akceptacji organu prowadzącego);
    - wyłączenie z pracy bardzo wielu nauczycieli/pracowników;
    - skierowanie na kwarantannę wszystkich osób, które miały kontakt z osobą zarażoną.

Uprzejmie proszę o zachowanie rozsądku oraz przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (osłona nosa i ust, częste mycie rąk, zachowanie dystansu społecznego).

Dyrekcja ZSP nr 6