Piątek 03.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

PROŚBA DO RODZICÓW

Szanowni Rodzice,

Dbając o bezpieczeństwo wszystkich dzieci pragnę poinformować                                     o sytuacji w Przedszkolu nr 381 w Warszawie.

W dniu dzisiejszym (13.10.2020 r.) otrzymaliśmy informację                                        o  pozytywnym wyniku badania na obecność koronawirusa u rodzica  dziecka uczęszczającego do naszego przedszkola. Otrzymaliśmy również informację o kwarantannie dwóch rodzin ze względu na kontakt z osobą chorą.

Zgodnie z informacjami Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego nie ma wskazań do zmiany organizacji pracy placówki.

Pragnę poinformować, że sale, szatnie i wszystkie pomieszczenia przedszkolne są codziennie, regularnie dezynfekowane i wietrzone. Przeprowadzamy każdego dnia ozonowanie całego budynku oraz dezynfekujemy sprzęty, przedmioty i urządzenia znajdujące się na placu zabaw.

Apeluję do Państwa o przyprowadzanie do przedszkola wyłącznie zdrowych dzieci oraz zgłaszanie przyczyny nieobecności dzieci w przedszkolu.

Uprzejmie proszę o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (osłona nosa i ust, częste mycie rąk, zachowanie dystansu społecznego) oraz obserwację dzieci, zwłaszcza teraz, w chwili zaistnienia przypadku COVID-19 w rodzinie dzieci z naszego przedszkola.

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych   wychowanków bardzo proszę  Państwa Rodziców i Opiekunów Prawnych o bezpośredni kontakt  w przypadku   wystąpienia zachorowań   wśród dzieci  i ich najbliższych.

Dyrektor ZSP nr 6 - Iwona Kaczmarczyk

Wicedyrektorzy ZSP nr 6 – Anna Błaszczyk i Aneta Kokocińska