Piątek 03.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

WAŻNE!!!

Szanowni Rodzice,

Pragnę poinformować wszystkich Rodziców i Opiekunów Prawnych dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 381 w ZSP nr 6, że otrzymaliśmy informację o pozytywnym wyniku badania na obecność koronawirusa u jednego dziecka.
    W porozumieniu z SANEPID-em zajęcia w jednej grupie zostały zawieszone.

Zgodnie z informacjami od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, zmiany  w organizacji pracy placówki dotyczą grup, z którymi osoby chore miały bezpośredni kontakt. W innym przypadku, organizacja pracy pozostaje bez zmian.

Uprzejmie informuję, że sale, szatnie i wszystkie pomieszczenia przedszkolne są codziennie, regularnie dezynfekowane i wietrzone. Przeprowadzamy każdego dnia ozonowanie całego budynku oraz dezynfekujemy sprzęty, przedmioty i urządzenia znajdujące się na placu zabaw.

Apelujemy do Państwa o przyprowadzanie do przedszkola wyłącznie zdrowych dzieci oraz zgłaszanie przyczyny nieobecności dzieci w przedszkolu.

Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (osłona nosa i ust, częste mycie rąk, zachowanie dystansu społecznego) oraz obserwację dzieci, zwłaszcza teraz, w chwili zaistnienia przypadków COVID-19 w naszym przedszkolu.

Wicedyrektorzy ZSP nr 6 – Anna Błaszczyk i Aneta Kokocińska