Sobota 04.05.2024

Tutaj znajdziesz ważne ogłoszenia i informacje dotyczące naszego przedszkola

ROZBUDOWA SZKOŁY - KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Informuję, że w dniu 10 czerwca 2021 r. firma BUDIMPOL planuje rozpoczęcie pierwszych prac związanych z inwestycją dotyczącą rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 316 (zakończenie robót budowlanych planowane jest na lipiec 2022 r.). W ramach realizacji prac budowlanych w pierwszej kolejności zostanie wygrodzony teren budowy i zabezpieczony przed dostępem osób trzecich. Na placu budowy będzie zapewniony całodobowy dozór.  Następnie zostaną usunięte z terenu szkoły elementy dotychczasowego zagospodarowania związanego z boiskami sportowymi oraz placem zabaw. Użytkowane będzie tylko boisko do piłki nożnej. Wiele zajęć sportowych będzie przeprowadzanych w pobliskim parku.
    Wejścia do szkoły i przedszkola pozostają bez zmian.

W związku z rozpoczęciem ww. prac szkoła nie udostępni mieszkańcom boisk szkolnych w ramach akcji „Otwarte boiska”,
    z wyjątkiem boiska do piłki nożnej.
    W tym trudnym czasie apeluję do wszystkich rodziców, uczniów i pracowników Zespołu o zachowanie szczególnej ostrożności. Zwrócenie uwagi na własne i innych bezpieczeństwo.
    W tym celu w najbliższym tygodniu odbędą się lekcje i zajęcia poświęcone zasadom BHP w szkole i przedszkolu. Zostaną omówione zagrożenia związane z prowadzeniem robót budowlanych na terenie szkoły.

O kolejnych etapach budowy nowego budynku dla oddziałów klas młodszych będą Państwo na bieżąco informowani.

Iwona Kaczmarczyk

Dyrektor ZSP nr 6